Kuvvetli Yağış Sonrası Yolda Göçmeler Meydana Geldi.

Genel Karabük Safranbolu

Bugün yaşanan kuvvetli sağanak yağış olumsuzluklarıda beraberinde getirdi. Bir önceki haberimizde takipçimizin çekmiş olduğu videoyu yayımlayarak rüzgar nedeniyle yokuş aşağı hareket eden çöp konteynerinin arabalara çarparak ilerlemesini izlemiştir. (VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN)

Duyarlı bir başka bir takipçimizin haber merkezimize ulaştırdığı fotoğraflarda ise yağış nedeniyle göçük yaşanan yol dikkat çekti.

Safranbolu’nun Esentepe Mahallesinde oturan bir Doktor takipçimizin kamerasına takılan fotoğrafta yukarı tokatlı ile Esentepe Mahallesi arasındaki yolda meydana gelen göçük tehlikesi görülmekte. Sürücülere zor anlar yaşatan ve kaza riskinide beraberinde getiren göçüğün bulunduğu yolda polis ekipleri tedbir alarak kontrollü geçiş sağlaması bir nebzede olsa tehlikeyi azaltmakta. Ancak İlimizde bir yağış sonrası yaşanan bu yol kaymaları, göçükler vb sıkıntıların yetkililer tarafındanivedilikle çözülmesi ve tüm tedbirlerin ivedilikle alınması gerekmektedir.

Sorumlu gazetecilik anlayışımız ile bu haberi yayımlayarak İdarecilerimizi gerekli çalışmalar yapmaları için davet ediyor ve daha yaşanır bir Karabük için karşılaştıkları sorun ve sıkıntıları bizlerle paylaşan takipçilerimize sonsuz şükranlarımız sunuyoruz.

KARABÜK GRUBUMUZ İÇİN TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaş
Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir