Safranbolu’da ilaçlama çalışmaları sürüyor

Genel Safranbolu
Paylaş ;

Hava sıcaklıklarının artması ile Safranbolu Belediyesi Park ve Bahçeler Amirliği ilaçlama çalışmalarını hızlandırdı.
Safranbolu’da Cemal Caymaz, Babasultan, İsmetpaşa, Musalla, Camıkebir, Çeşme, İzzetpaşa, Çavuş, Kirkille ve Toki, Akçasu ile Karaali bölgeleri ilaçlandı.
Yapılan açıklamada, belirli periyotlar halinde ilaçlamanın devam edeceği ve planlamaya göre çalışmaların Emek, Atatürk, Yenimahalle, Cemal Caymaz ve Bağlarbaşı Mahallelerinde süreceği, ardından Barış, Memurevleri, Aşağıtokatlı ve Esentepe Mahallelerinin de ilaçlanacağı bildirildi.
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Ekiplerimiz belirlenen program dahilinde özellikle akşam saatlerinde mahallelerde ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce ilçe sınırları içerisindeki parklar, yeşil alanlar, sulama kanalları, fosseptik çukurları ve atık suların deşarj noktaları ilaçlanmıştı. Bununla birlikte vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda da çalışmalarımız sürecek.”

YAPILAN AÇIKLAMADA, BELİRLİ PERİYOTLAR HALİNDE İLAÇLAMANIN DEVAM EDECEĞİ VE PLANLAMAYA GÖRE ÇALIŞMALARIN EMEK, ATATÜRK, YENİMAHALLE, CEMAL CAYMAZ VE BAĞLARBAŞI MAHALLELERİNDE SÜRECEĞİ, ARDINDAN BARIŞ, MEMUREVLERİ, AŞAĞITOKATLI VE ESENTEPE MAHALLELERİNİN DE İLAÇLANACAĞI BİLDİRİLDİ. (RIDVAN BOSTANCI/KARABÜK-İHA) Hava sıcaklıklarının artması ile Safranbolu Belediyesi Park ve Bahçeler Amirliği ilaçlama çalışmalarını hızlandırdı.
HAVA SICAKLIKLARININ ARTMASI İLE SAFRANBOLU BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER AMİRLİĞİ İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI. (RIDVAN BOSTANCI/KARABÜK-İHA) Hava sıcaklıklarının artması ile Safranbolu Belediyesi Park ve Bahçeler Amirliği ilaçlama çalışmalarını hızlandırdı.
Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir