Onur Sahası Dönüşüm Projesi Hazır

Karabük
Paylaş ;

Karabük Milletvekili Niyazi GÜNEŞ ve Cumhur ÜNAL ekonomik ömrünü tamamlamış ve bu sebepten bakım onarımına ihtiyaç duyulan “ONUR SAHASI” hakkında basın açıklaması yaptılar. Ak Parti Karabük Milletvekili Sayın Niyazi GÜNEŞ ve Sayın Cumhur ÜNAL tarafından yapılan basın açıklamasında;

Karabük’ ümüzde uzun yıllardır Amatör Futbol branşlarına hizmet eden, akademi liglerine ev sahipliği yapan ve Kardemir Karabükspor’ un antrenman sahası olarak kullandığı ONUR Sahası’nın çim yüzeyi kullanımdan kaynaklı ekonomik ömrünü tamamlamış ve bu sebepten bakım onarımına ihtiyaç duyulmuştu.

      Gençlik ve Spor Bakanlığımız nezdinde yakından takip ettiğimiz ve Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’ nu ziyaretimizde, ilimizin Gençlik ve Spor yatırımları içerisinde dile getirdiğimiz Onur Sahası dönüşüm projesi için ihtiyacımız olan ödenek onaylanmış olup, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze aktarımı yapılmıştır. Projelendirme ve ihale süreci en kısa süre içerisinde tamamlandıktan sonra Onur Sahası tekrar eski günlerdeki gibi Amatör Futbol Lig takımları tarafından kullanılacak ve 4 kulvarlı yürüyüş parkurları ile ilimizde sporseverlerin hizmetine sunulacaktır.

      Onur Sahası Sentetik Yüzeyli Futbol Sahası dönüşüm projesi’nin hayata geçirilmesinde ve ilgili ödeneğin ilimize kazandırılmasında bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’ na ve Bakanlık yöneticilerimize teşekkür ediyor, Karabük’ümüze ve tüm sporseverlere hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

      Karabük’ümüzün her alanda ihtiyacı olan yatırımlarını titizlikle takip etmeye ve çözümü noktasında gerekli ziyaretlerimizi ve görüşmelerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz. denildi.

 

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir