Sanayi Bölgesinde Hafta Sonu Mesaisi

Safranbolu
Paylaş ;

Safranbolu Sanayi Bölgesi Alt Yapı İyileştirme çalışmalarında son aşamaya gelinirken, Safranbolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli detaylı temizliğe başladı. Ekipler, hafta sonu sanayi bölgesinde yapılan çalışmalardan dolayı meydana gelen çöplerin temizliğinin ardından yıkama çalışmasını da tamamladı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu Belediyesinin tüm ekipleri ile görev başında olduğunu, daha temiz ve refah bir Safranbolu için çalıştıklarını söyledi.

Sanayi bölgesindeki asfalt çalışmalarında ise son aşamaya gelindiğini hatırlatan Başkan Köse, “İlçemize yakışan daha temiz, göze daha hoş gelen bir çalışma alanı oluşturuldu. Burada sanayi esnafımızın hoşgörüsü ve desteği göz ardı edilemez.

Elektrik, doğal gaz gibi alt yapı çalışmalarının ardından asfaltlamada da son aşamaya gelindiği için Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı arkadaşlarımız burada güzel bir çalışma gerçekleştirdi. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tüm ilçede çalışmalarımıza ilk günkü şevk ve azimle devam ediyoruz.” dedi.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir