İstanbul’dan Safranbolu’ya Selam Var

Safranbolu
Paylaş ;

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Dernekler Federasyonu (KARDERFED) tarafından İstanbul’da organize edilen ve Karabük Valiliği tarafından desteklenen “Karabük Tanıtım Günleri”nin açılışına katılmak üzere dün İstanbul’daydı.

“Yenikapı’da Büyük Buluşma (Şehirleri İnşa Eden Şehir Karabük)” başlığı altında düzenlenen tanıtım günlerine Belediye Meclisi 1.Başkan Vekili Onur Varlı ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İnci Sungur ile katılan Başkan Köse, buradaki programının ardından Türkiye’nin 4 büyük takımından biri olan Beşiktaş’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi’yi ziyaret etti.

Görüşmede Safranbolu’daki çalışmalar değerlendirildi. Safranbolu’nun kendisi için önemli bir yer olduğunu ifade eden Başkan Çebi, kentte uygulanacak projeleri sordu ve ilçe için elinden geleni yapabileceğini söyledi. Çebi’nin ilgisinden duyduğunu memnuniyeti dile getiren Başkan Köse, Çebi’ye Safranbolu’nun vitrin yüzü olan evlerinin çizildiği bir tablo hediye etti. Başkan Çebi ise, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’ye isminin yazılı olduğu Beşiktaş formasını takdim etti.

Oldukça verimli geçen buluşmanın sonunda Beşiktaş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi, Safranbolululara selamını iletti.

Buradan ayrılan ekip, daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk ile görüştü. Safranbolu gibi önemli bir tarih ve turizm kentinin başında kadın bir Belediye Başkanı olmasından duyduğu mutluluğu belirten Başkan Cindoruk da, Safranbolululara selam gönderdi.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir