Safranbolu Belediyesi “Travel Turkey”deki Yerini Aldı

Safranbolu
Paylaş ;

Türkiye’nin en büyük turizm platformu olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı, bu sene de sektörün önde gelen profesyonellerini bir araya getirdi.

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, İZFAŞ ve TÜRSAB FUARCILIK A.Ş. iş birliği ile her yıl dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini bir araya getiren ve Türkiye’nin en büyük uluslararası turizm platformu haline gelen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nın 15’incisi, 2 – 4 Aralık günleri arasında düzenleniyor.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine fuarın gözdesi olmaya aday olan Safranbolu Belediyesi de fuardaki yerini aldı. Safranbolu Belediyesini fuarda Belediye Başkanı Elif Köse, Başkan Yardımcısı Halil Bakkal ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İnci Sungur temsil ediyor.

Fuarların tanıtım adına önemine dikkat çeken Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Burada amacımız bir dünya kenti olan Safranbolu’muzu tüm değerleriyle tanıtırken, turizm potansiyelini de harekete geçirmektir. Fuarlar tanıtımın ana noktalarıdır. Bu nedenle böyle etkinlikleri çok iyi değerlendirmeliyiz.” dedi.

Safranbolu’nun, son yıllarda katılım sağladığı fuar ve tanıtım günlerinde en çok merak edilen ve ziyaretçi alan kentlerden birisi olduğunu hatırlatan Başkan Köse, standa ilginin artarak devam edeceğine inandığını söyledi.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir