ASHM Karabük’e Renk Katmaya Devam Ediyor

Genel Karabük
Paylaş ;

Toplumun dezavantajlı bireylerinin yanında ve hizmetinde olarak zor ve kutsal bir görev üstlenen Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü (ASHM) 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde de engelli ve özel bireylerle engelliz bir hayata ışık tuttu. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Karabük Valiliğimiz nezdinde ASH İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde farkındalık programı düzenlendi.

100.Yıl Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ve göreve geldiği andan itibaren büyük bir gayret ve başarıyla görevini yürüten Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Abdurrahman BİLGİÇ’in açılış konuşmasıyla başlayan programda Karabük Valisi Sayın Fuat GÜREL’ in günün anlam ve önemin belirten bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmalarının ardından özel çocuklarımız tarafından resim sergisi, dans gösterileri, şiir dinletileri ve piyano resitali yapıldı.

Hiçbir engelin, hayallere engel olamayacağını vurgulayan özel çocuklarımızın bu başarı gösterileri, salondaki katılımcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir