Müdire Hanım’a Personeli Sahip Çıktı

Genel Karabük
Paylaş ;

Meyve veren ağaç taşlanır atasözünü tam manasıyla bize hatırlatan bir haksız ithama muhatap olan Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Sn.Sibel GÜL’e personeli ve sağlık camiası sahip çıktı.

Personeline mobbing uygulamak ve yıllık izinlerini kullandırmamakla itham edilen Sibel GÜL ‘e personeli destek verdi. Adil, tarafsız ve iyi bir idareci profili ile her zaman takdir toplayan ve her görüş ve düşünceden personel tarafından saygı ve sevgiyle kucaklamak Sibel GÜl’ün yıllık izin için gelen personelden hiç birine keyfi bir uygulamada bulunmadığı , hastaneye gelen vatandaşın mağdur olmaması için hizmetin devam edebileceği asgari personel sayısını planlayarak önce halka hizmeti düşünerek, sağlık hizmetlerinde aksama olmaması için yapılan planlamalar doğrultusunda izinleri kullandırdığı sosyal medyada yapılan yorumlarda açıkça görülmekte. Ayrıca hastanede örgütlenen iki farklı sendikanın başkanları da kendi üyelerinin Sayın GÜL’ün idareciliğinde böyle bir magduriyete maruz kalmadığını ifade etmekte.

Bizlerde yanlış olan herşeyi eleştirdiğimiz gibi doğru olanada sahip çıkmayı vazife edinerek Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Sayın Sibel GÜL’ ü hizmetleri için ve personelin sevgisini kazanabilecek kadar adil olduğu için tebrik ediyoruz.

İŞTE MÜDÜRE HANIM İÇİN YAPILAN YORUMLAR

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir