Karabük’te Sis ve Kar Yağışı

Genel Karabük
Paylaş ;

Karabük-Bartın karayolunda yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi 20 metreye kadar düşerken yüksek kesimlerde kar yağışı etkisini sürdürüyor.
Meteorolojinin uyarılarının ardından başlayan kar yağışı Karabük’ün yüksek kesimlerinde 3 gündür devam ediyor. Aralık ayının ortalarında etkili olan kar yağışı ile Karabük-Bartın karayolu Beştepeler ve Ahmetusta mevkii beyaza bürüdü. Öte yandan aynı güzergahta etkili olan sis sebebiyle de sürücüler zor anlar yaşarken görüş mesafesi yer yer 20 metreye kadar düştü. Bazı vatandaşlar beyaz örtüyle kaplanan doğayı cep telefonları ile görüntüledi.

ÖTE YANDAN AYNI GÜZERGAHTA ETKİLİ OLAN SİS SEBEBİYLE DE SÜRÜCÜLER ZOR ANLAR YAŞARKEN GÖRÜŞ MESAFESİ YER YER 20 METREYE KADAR DÜŞTÜ. (RIDVAN BOSTANCI/KARABÜK-İHA) Karabük-Bartın karayolunda yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi 20 metreye kadar düşerken yüksek kesimlerde kar yağışı etkisini sürdürüyor.
ARALIK AYININ ORTALARINDA ETKİLİ OLAN KAR YAĞIŞI İLE KARABÜK-BARTIN KARAYOLU BEŞTEPELER VE AHMETUSTA MEVKİİ BEYAZA BÜRÜDÜ. (RIDVAN BOSTANCI/KARABÜK-İHA) Karabük-Bartın karayolunda yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi 20 metreye kadar düşerken yüksek kesimlerde kar yağışı etkisini sürdürüyor.
BAZI VATANDAŞLAR BEYAZ ÖRTÜYLE KAPLANAN DOĞAYI CEP TELEFONLARI İLE GÖRÜNTÜLEDİ. (RIDVAN BOSTANCI/KARABÜK-İHA) Karabük-Bartın karayolunda yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi 20 metreye kadar düşerken yüksek kesimlerde kar yağışı etkisini sürdürüyor.
METEOROLOJİNİN UYARILARININ ARDINDAN BAŞLAYAN KAR YAĞIŞI KARABÜK’ÜN YÜKSEK KESİMLERİNDE 3 GÜNDÜR DEVAM EDİYOR. ARALIK AYININ ORTALARINDA ETKİLİ OLAN KAR YAĞIŞI İLE KARABÜK-BARTIN KARAYOLU BEŞTEPELER VE AHMETUSTA MEVKİİ BEYAZA BÜRÜDÜ. (RIDVAN BOSTANCI/KARABÜK-İHA) Karabük-Bartın karayolunda yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi 20 metreye kadar düşerken yüksek kesimlerde kar yağışı etkisini sürdürüyor.
KARABÜK-BARTIN KARAYOLUNDA YOĞUN SİS NEDENİYLE GÖRÜŞ MESAFESİ 20 METREYE KADAR DÜŞERKEN YÜKSEK KESİMLERDE KAR YAĞIŞI ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR. (RIDVAN BOSTANCI/KARABÜK-İHA) Karabük-Bartın karayolunda yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi 20 metreye kadar düşerken yüksek kesimlerde kar yağışı etkisini sürdürüyor.
Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir