Namert ve Alçaksınız Demişti.. İşte Cevabı !

Genel Karabük
Paylaş ;

Karabük’te Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanlarının sendikal yapılanmalarına önderlik yapan il başkanlarının sosyal medya paylaşımları dikkat çekmeye devam ediyor.
İlk olarak Türk Sağlık Sen Başkanı Sadık DOĞDU’nun sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı “
-“Siz Harbiden Namert ve Alçaksınız
ve
-“İnsanların sağlığı üzerinden sendikacılık yapan Şeref yoksunları sizinle hesaplaşmadan helalleşme olmayacak”
sözlerine cevaben ,

Sağlık Sen Başkanı Sezgin AYDOĞMUŞ ;
-,”İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetli olur. Bu temel kaidedir. Şehrimizdeki sözde bir sendikacının bu kaideden mahrum olması ve bu mahrumiyetini sosyal medya paylaşımlarıyla toplum önüne koyması, oldukça düşündürücüdür.
Normalleşmesi için psikolojik desteğe ihtiyaç duyduğu açık. Tek dileğimiz, tez zamanda normalleşip, topluma kazandırılmasıdır.”
ifadelerini kullanmıştı.
Pandemi döneminde yeterince yıpranan sağlık çalışanları, haklarının korunması yerine şeref ve haysiyet üzerinden sosyal medya üzerinden atışmaya girilmesi ve bunu yaparken temsil edilen ve temsil olunan yüzlerce kişinin de böyle ithamlarda maruz bırakılmasının üzüntüsünü yaşadıklarını dile getirmektedir.
Yukarıda görüldüğü üzere iki sendika başkanının kullandığı dil ve üslup açısından ciddi bir fark olmakla birlikte Sağlık Sen İl Başkanı Sezgin AYDOĞMUŞ yayımlamış olduğu karşı mesajla tartışma zemininden uzaklaşması , çözümcül çizgisiyle ekonomik olarakta yeterince yıpranan sağlık çalışanlarının hak arama mücadelesine umut olduğu görülmekte.

Tagged

3 thoughts on “Namert ve Alçaksınız Demişti.. İşte Cevabı !

  1. adam Küfürbaz Haydo gibi azından çıkan 2 lafin biri hakaret küfür yazık kimseyi temsil yeterliliği olmayan adamı sendikacı yapmışlar. Birde kamusen temsilcisi ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir