Başkan Köse’nin Yeni Yıl Mesajı

Safranbolu
Paylaş ;

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, yeni yıl mesajı yayımladı. Başkan Köse, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Değerli hemşerilerim, üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyoruz.

Safranbolu’muz için güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım 2022 yılını, siz değerli hemşehrilerimle birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu yıl dünyamız ve ülkemiz adına zorlu süreçlerden geçtiğimiz bir yıl oldu. 2021 yılında tüm dünyamızda ve ülkemizde toplumu umutsuzluğa sevk eden pek çok olumsuz olay yaşandı. Hâlâ tüm dünyada tehlike saçan koronavirüs, doğal afetler, kadın ölümleri, çocuk istismarı gibi…

Bir yandan da hayat devam ediyor ve bizler, yaşadığımız kente hizmet etmekle yükümlüyüz. Büyük Safranbolu Belediyesi Ailesi olarak, ilçemize en güzel hizmeti vermek adına dolu dolu bir yılı geride bıraktık. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla, STK’lar ve en önemlisi halkımızla istişare içerisinde geçmişten emanet aldığımız Safranbolu’muza ve Safranbolu halkına en güzel hizmeti vermeye gayret gösterdik. Yeni yılda da, görevi devraldığımız ilk günkü heyecan ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz.

Bütün çabamız; halkımızın, çocuklarımızın, kadınlarımızın, büyüklerimizin yüzünü güldürmek ve onları mutlu etmek. Korumanın Başkenti Safranbolu’da ayrımsız, herkese eşit hizmet sunuyor ve kentimizi koruyarak yenilemek için var gücümüzle çalışıyoruz. Biz yaşanabilir bir dünyanın emekle, çalışmakla, azimle ve kararlılıkla mümkün olduğuna inanıyoruz. Yaptığımız işi biliyoruz, kendimize güveniyoruz.

Esin kaynağımız ve yol göstericimiz, her zaman olduğu gibi Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olacaktır. Atatürk ve Cumhuriyet değerlerine yaraşır, halkı ile iç içe, vatandaş odaklı belediyecilik yapmaktan da onur duyuyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; emekçinin ezilmediği, özgürlüklerin kısıtlanmadığı, insanların yaşam kalitesinin arttığı, katillerin ve tacizcilerin cezalarının en ağır şekilde verildiği bir dünya ümidi ile başta mesai arkadaşlarım ve Safranbolulu hemşehrilerim olmak üzere, ülkemizin ve dünyanın yeni yılını kutluyor; 2022’nin sağlık, umut ve başarılarla dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum.”

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir