Kadınların Gözdesi Safranbolu Belediyesi Hanımevi

Safranbolu
Paylaş ;

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin kadınların hoşça vakit geçirebilmeleri, yeni arkadaşlıklar kurması, sosyalleşmesi ve gerçekleştirilen etkinliklerden yararlanabilmeleri için hizmete açtığı Hanımevine ilgi devam ediyor.

Safranbolulu kadınların 2021 yılında en çok ziyaret ettiği mekânların başında gelen Hanımevi’nin yalnızca oturup çay, kahve içilen bir yer olmadığının altını çizen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Onlar burada aynı zamanda sosyalleşiyor, günlük hayatın stresini atıyorlar. Birlikte bir şeyler yapmanın mutluluğunu yaşıyorlar.” dedi.

Hanımevi’nde ayrıca yoga, fitness gibi dinlendirici sporların yanı sıra psikolojik danışmanlık hizmetinin de verildiğini ifade eden Başkan Köse, “İlçemizde yaşayan kadınlar ile birlikte yeni yılda da çok daha güzel etkinliklere imza atacağımıza inanıyorum. Onlar her şeyin en güzelini hak ediyorlar.” diye konuştu.

Hanımevi’nden yapılan açıklamada 2022 yılında da Mat Plates Eğitmeni Perihan Balun tarafından pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 10.00 ile 11.00 arası plates, 11.00 ile 12.00 arası ise yüz yogası; Dilan Başsallar tarafından perşembe ve cuma günleri 09.00 ile 17.00 arası psikolojik uzmanlık ve rehberlik hizmetleri; Diyetisyen Büşra Nur Onkardeşler tarafından da cumartesi günleri saat 09.00 ile 12.00 arası sağlıklı beslenme ve sağlıklı kilo verme danışmanlıklarına devam edileceği bildirildi.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir