Genel Merkezden Başkan Köse’ye Övgü

Safranbolu
Paylaş ;

Safranbolu’da dün yapılan törenle, Safranbolu Belediyesi Nazmiye Yeşilyurt Gündüz Çocuk Bakımevinin temeli atıldı. Törene, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekilleri Burhanettin Bulut ile Yaşar Tüzün de katıldı.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, töreninin ardından Adana Milletvekili Burhanettin Bulut ve Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün ile kısa bir Safranbolu turu yaptı. Belediyenin tamamlanan projelerini yerinde inceleyen Milletvekilleri, Safranbolu’ya kadın eli değdiğinin her metre karesinden belli olduğunu söylediler.

Milletvekilleri, Başkan Köse eşliğinde; 8 Kasım günü tamamen hizmete açılan sosyal tesisi ve 17 Aralık’ta kütüphanesinin açılmasıyla tam donanımlı hâle gelen Kültür Merkezini inceleyerek; “Elif Başkanımızın çalışmalarını, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte yakından takip ediyoruz. Başkanımızın projeleri takdire lâyık ve kendisi Safranbolu için büyük bir kazanç.” ifadeleriyle, hizmetler hakkındaki görüşlerini aktardılar.

Başkan Köse de, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun insan odaklı sosyal belediyecilik anlayışına göre hareket ettiklerinin altını çizerek, “Öncelikle Sayın Vekillerimizin iltifat dolu sözlerine teşekkür ediyorum. Safranbolu Belediyesini büyük bir aile olarak gördüğümüzü ve bu büyük ailenin Safranbolu’ya özveri ile hizmet etmeye odaklandığını söylemek isterim.

Bu arzu da bizi halkımızla bir bütün halinde güzel ilçemiz için gece gündüz demeden çalışmaya götürüyor.” diye konuştu. Her iki Milletvekilini de Safranbolu’da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Başkan Köse, “Safranbolu’yu çok daha güzel yerlere taşımak için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.” dedi.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, ziyaret sonunda misafirlerine Safranbolu’ya özgü çeşitli hediyeler takdim etti.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir