Sağlık Sen Karabük Şube Başkanlığından Banka Promosyonu Başvurusu

Genel Karabük
Paylaş ;

Sağlık Sen, üyelerinin menfaatlerinin korumaya devam ediyor.
Yetkili sendika Sağlık Sen’in Karabük Şube Başkanlığı üyelerinin ve hatta başka sendikada üye olan çalışanların dahi hakkını müdafaa etmeye devam ediyor.
Çalışların menfaatini ön planda tutarak çalışmalarına devam eden Sağlık Sen Karabük Şube Başkanlığı İl Sağlık Müdürlüğüne promosyon başvurusunda bulundu.
Karabük Sağlık Sen Şube Başkanı Sezgin AYDOĞMUŞ tarafından yapılan açıklamada Karabük İl Sağlık Müdürlüğüne yapılan başvuruyla “Banka Promosyon Tutarının Güncellenmesinin” talep edildiği mi belirtildi.
Karabük İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan ihaleyle Karabük Eğitim Araştırması, Safranbolu Devlet Hastanesi, Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yenice Devlet Hastanesi çalışanları için 01.01.2020 ila 31.12.2024 tarihleri arasında 5 yıl süreyle Yapı Kredi Bankası ile kişi başı 6.785.00 TL ile promosyon anlaşması yapılmıştı.
Son aylarda yaşanan dolar kuru ile enflasyonda yaşanan beklenmedik artış sonrası çalışanlara verilen promosyonun çok düşük kalması sonrası Karabük Sağlık Sen Şubesi bu tutarın revize edilmesini talep etti
İl Sağlık Müdürlüğüne yapılan başvuruda ;
“İhale yapıldığı tarihten bugüne ekonomimizde gerçekleşen dalgalanmalar nedeniyle teklif edilen tutarın düşük oranda kalması ve diğer illerde gerçekleşen promosyon ihalelerinin daha yüksek tutarlarda sonuçlanmış olması nedeniyle banka promosyon ihalesinin personel lehine revize edilerek yeniden değerlendirilme ihtiyacı hasıl olmuştur.” denildi

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir