Karabük’ten Ankara ve İstanbul’a Gidilmesine İzin Verilmiyor

Genel Karabük
Paylaş ;

Karabük-Eskipazar karayolu yoğun kar yağışı dolayısıyla İstanbul ve Ankara istikametine gidecek olan araçlara kapatıldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından ülkenin pek çok bölgesinde kar yağışı etkisini sürdürüyor. Yoğun kar yağışı sonrası Anadolu Otoyolu Bolu Dağı ve D-100 karayolunun tüm araçlara kapatıldığı bildirilmişti. Karabük’te de Ankara ve İstanbul istikametine seyir halinde olan araçlar polis ve jandarma ekipleri tarafından durdurularak geçişlerine izin verilmiyor. Karabük-Eskipazar karayolu Mermer mevkiinde yolu trafiğe kapatan ekipler sürücüleri durum hakkında bilgilendirdi.
Karadeniz’i İstanbul’a bağlayan Kemikli rampalarında da kar yağışı dolayısıyla trafiğin durma noktasına geldiği öğrenildi.

METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN UYARILARININ ARDINDAN ÜLKENİN PEK ÇOK BÖLGESİNDE KAR YAĞIŞI ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR. YOĞUN KAR YAĞIŞI SONRASI ANADOLU OTOYOLU BOLU DAĞI VE D-100 KARAYOLUNUN TÜM ARAÇLARA KAPATILDIĞI BİLDİRİLMİŞTİ. (RIDVAN BOSTANCI – YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA) Karabük-Eskipazar karayolu yoğun kar yağışı dolayısıyla İstanbul ve Ankara istikametine gidecek olan araçlara kapatıldı.
KARABÜK-ESKİPAZAR KARAYOLU YOĞUN KAR YAĞIŞI DOLAYISIYLA İSTANBUL VE ANKARA İSTİKAMETİNE GİDECEK OLAN ARAÇLARA KAPATILDI. (RIDVAN BOSTANCI – YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA) Karabük-Eskipazar karayolu yoğun kar yağışı dolayısıyla İstanbul ve Ankara istikametine gidecek olan araçlara kapatıldı.
KARABÜK’TE DE ANKARA VE İSTANBUL İSTİKAMETİNE SEYİR HALİNDE OLAN ARAÇLAR POLİS VE JANDARMA EKİPLERİ TARAFINDAN DURDURULARAK GEÇİŞLERİNE İZİN VERİLMİYOR. (RIDVAN BOSTANCI – YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA) Karabük-Eskipazar karayolu yoğun kar yağışı dolayısıyla İstanbul ve Ankara istikametine gidecek olan araçlara kapatıldı.
Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir