AFAD’dan Vali Gürel’e Deprem Haftası ziyareti

Genel Karabük
Paylaş ;

 İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Dr. Gazanfer Erbay, kurum personeli ve afet gönüllülerinden oluşan heyet Karabük Valisi Fuat Gürel’i ziyaret etti.
Vali Fuat Gürel, 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Dr. Gazanfer Erbay, kurum personeli ve Afet Gönüllülerinden oluşan heyeti makamında kabul etti. Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında kentte bir dizi etkinlikler düzenleyeceklerini ifade eden AFAD Müdürü Erbay, vatandaşların deprem ve afetler konusunda farkındalığının artırılmasını sağlamak amacıyla çalışmalar ve eğitim faaliyetleri yürüttüklerini söyledi.
Deprem ve afetler konusunda toplumsal farkındalığın önemine işaret eden Vali Fuat Gürel, afetlere her zaman hazırlıklı olmanın önemine dikkat çekerek, hafta boyu yapılacak etkinliklerin vatandaşlara afet bilinci ve duyarlılığı kazandırmasını diledi.

İL GENEL MECLİS MART AYI TOPLANTISI, İL GENEL MECLİS BAŞKANI AHMET SÖZEN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI. (SAMET OĞUZHAN DOĞAN/KARABÜK-İHA) Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Özel İdaresi ile ilgili sosyal medya ve basında çıkan haberlere dair sert açıklamalarda bulundu.
İL AFET VE ACİL DURUM (AFAD) MÜDÜRÜ DR. GAZANFER ERBAY, KURUM PERSONELİ VE AFET GÖNÜLLÜLERİNDEN OLUŞAN HEYET KARABÜK VALİSİ FUAT GÜREL’İ ZİYARET ETTİ. (SAMET OĞUZHAN DOĞAN/KARABÜK-İHA) İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Dr. Gazanfer Erbay, kurum personeli ve afet gönüllülerinden oluşan heyet Karabük Valisi Fuat Gürel’i ziyaret etti.
VALİ FUAT GÜREL, 1-7 MART TARİHLERİ ARASINDA KUTLANAN DEPREM HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA İL AFET VE ACİL DURUM (AFAD) MÜDÜRÜ DR. GAZANFER ERBAY, KURUM PERSONELİ VE AFET GÖNÜLLÜLERİNDEN OLUŞAN HEYETİ MAKAMINDA KABUL ETTİ. (SAMET OĞUZHAN DOĞAN/KARABÜK-İHA) İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Dr. Gazanfer Erbay, kurum personeli ve afet gönüllülerinden oluşan heyet Karabük Valisi Fuat Gürel’i ziyaret etti.
Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir