Aç Tilkiyi Yemeğe Böyle Davet Etti ” Gözünü Seveyim Gel “

Eflani Genel Karabük
Paylaş ;

Karabük’ün Eflani ilçesinde bir kişi, yiyecek aramak için yerleşim yerine inen tilkiyi hem cep telefonuyla kayda aldı hem de yemeğe davet etti.
Karabük’te özellikle yüksek kesimlerde son günlerde etkili olan kar yağışı sonrası yaban hayvanlar yiyecek aramak yerleşim merkezlerine inmeye başladı. Eflani ilçesinde evinin önüne kadar gelen ve yiyecek arayan tilkiyi gören bir kişi, “Gel gözünü seveyim gel. Bu sene ibi (hindi) var. Geçen çay teklif etmiştik. Gel, gel yahu, kaçma” diyerek o anları cep telefonu ile kaydetti.
Karabük’te bir başka köyde ise, üzerlerine gelen domuzu ellerindeki av tüfekleri ile vurdu. Savaş oyunlarını anımsatan o anları bir kişi üzerindeki taşıdığı gopro kamerası ile saniye saniye kaydetti.

KARABÜK’TE BİR BAŞKA KÖYDE İSE, ÜZERLERİNE GELEN DOMUZU ELLERİNDEKİ AV TÜFEKLERİ İLE VURDU. SAVAŞ OYUNLARINI ANIMSATAN O ANLARI BİR KİŞİ ÜZERİNDEKİ TAŞIDIĞI GOPRO KAMERASI İLE SANİYE SANİYE KAYDETTİ. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA) Karabük’ün Eflani ilçesinde bir kişi, yiyecek aramak için yerleşim yerine inen tilkiyi hem cep telefonuyla kayda aldı hem de yemeğe davet etti.
Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir