“Safranbolu ilçemize yeni bir Fen Lisesi kazandırdık”

Safranbolu
Paylaş ;

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş Safranbolu ilçemize kazandırdıkları Fen Lisesi hakkında hakkında açıklama yaptı.

Ünal ve Güneş, ortak yaptıkları açıklamada şunları söyledi; “Safranbolu ilçemizde Anadolu Lisesi olarak eğitim öğretimine devam eden Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılından itibaren Fen Lisesi’ne dönüştürülmüştür.

            Toplamda 16 Derslik ve 160 öğrenci kapasiteli pansiyonu bulunan okulumuz 2022-2023 eğitim öğretim yılından itibaren Fatih Sultan Mehmet Fen Lisesi olarak eğitim öğretime devam edecektir.

            Safranbolu ilçemize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyor, konu ile ilgili desteklerini esirgemeyen başta Sayın Bakanımız Mahmut ÖZER’e ve tüm bakanlık yetkililerimize teşekkür ediyoruz.”

Tagged

3 thoughts on ““Safranbolu ilçemize yeni bir Fen Lisesi kazandırdık”

  1. Safranbolu gibi eğitimin simge kentine yakışır bir hizmet. Değerli Vekillerimizi kutluyoruz. Sırada Safranbolu Bilim ve Sanat Merkezi olmalı. Alanında uzmanlığı ile bildiğimiz Hasan Gümüş Müdürümüz öncülüğünde yetenekli öğretmen kadrosu ile çok isabetli olacaktır.

  2. BİLSEM Safranbolu’nun gerçekten ihtiyacı. Hasan Müdürümüz bu işi çözer. Veliler BİLSEM bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir