İl Müdürü Bilgiç Gençleri Ödüllendirdi

Genel Karabük Safranbolu
Paylaş ;

Safranbolu Hasan Doğan Çocuk Evleri bünyesinde misafir ettiği çocukların/gençlerin sosyal hayata katılımları ve toplum içerisinde saygın bir yer edinmelerinin önünü açacak çalışmalarla bu bireylerin geleceğe hazırlanmasında büyük ve önemli bir rol oynuyor . Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Abdurrahman Bilgiç’in atanmasıyla Hasan Doğan Çocuk Evleri idaresinde çok kıymetli hocalar ve personel kadrosuyla bir çok başarılı çalışmalara imza atılan Hasan Doğan Çocuk Evleri Sitesinde “Müzikle Hayata Tutunuyorum” ve “Renkli Dünyalar Atölyem” projeleri hayata geçirildi. Bu projelerde aktif rol alan gençlerin motivasyonunu artırmak amacıyla ASH İl Müdürü Abdurrahman Bilgiç tarafından bu gençlere bir aylık harçlık tutarında ödül verildi.
Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremde Adıyaman’da yaşayan ve depremden etkilenen ailesinin üzüntüsü ve telaşı içinde dahi görevinden bir an bile uzak kalmayan İl Müdürü Abdurrahman Bilgiç’i Hasan Doğan Çocuk Evleri sakini gençlerde unutmadı.
Bilgiç’e geçmiş olsun dileklerini ileten gençler Renkli Dünyalar Atölyesindeki çalışmaları olan Safranbolu temalı tabloyu İl Müdürlerine hediye ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir