Amatör Planlama ve Değerlendirme Toplantısı

Genel Spor
Paylaş ;

Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışan kadrolu ve Eğitim Yönetim Sistemi üzerinden çalıştırılan antrenörlerle 2023 yılı değerlendirme ve 2024 yılı planlama konulu toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıya, İl Müdürü Coşkun Güven, Spor Hizmetleri Müdürü İsmail Özcan, Spor Şube Müdürü Lokman Mollaoğulları, spor uzmanları ve antrenörler katıldı. Toplantıda İl Müdürü Coşkun Güven, antrenörlere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, sporun tabana yayılması ve başarılı sporcuların kulüplere ve milli takımlara kazandırılması yönündeki beklentilerini iletti. Önceliklerinin farklı bağımlılıklardan uzak iyi insan yetiştirmek olduğunu söyleyen İl Müdürü Güven, bu çalışmalar içerisinde yetenekli olan gençlerin de yakından takip edilerek, spora yönlendirilmesinin altını çizdi.

Toplantıda 2023 yılı değerlendirmesi, antrenörlerin branşlarıyla ilgili çalışma programları, gösterilen genel başarı durumları, spor tesislerinin aktif halde kullanılması, merkez ve ilçelerde yapılacak spor faaliyetleri, lisanslı ve faal sporcu sayısının artırılması, spor okulları faaliyetleri, okul sporları, milli takımlara daha çok sporcu gönderme gibi birçok konu ele alındı.

Antrenörlerden çalışmalar hakkında bilgiler alan Spor Hizmetleri Müdürü İsmail Özcan, spor hizmetleri birimi çalışmaları, antrenör takip ve değerlendirme, spor bilgi sistemi gibi konularda yapılması gereken iş ve işlevler hakkında bilgiler verdi.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir