Okullar ülke genelinde 23 derece elde etti

Karabük
Paylaş ;

Karabük’teki okullar ülke genelinde yapılan sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerde ülke genelinde yapılan yarışmalarda 26 derece elde etti.

Karabük Valisi Mustafa Yavuz’un himayelerinde hazırlanan “Eğitim Kenti Karabük” Projesi değerlendirme toplantısı yapıldı. Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına, Vali Yavuz’un yanı sıra; Vali Yardımcısı Mustafa Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şevket Küçükzoroğlu, Şube Müdürü Adnan Cansız ve Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi öğretmenleri katıldı. Projenin Karabük’te eğitimde nitelik ve başarının artmasına katkı sağladığını ifade eden Yavuz, “8 başlık altında topladığımız ‘Eğitim Kenti Karabük’ Projesi çerçevesinde okullarımızda bugüne kadar toplamda 614 etkinlik yapıldı.

Sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerde ise ülke genelinde yapılan yarışmalarda 26 derece elde edildi. Projenin meyvelerini almaya başladık. İlimizin eğitim seviyesini daha da ileriye taşıyacağız” dedi.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir