Karakaş’tan gövde gösterisi

Yenice
Paylaş ;

Hafta sonu Yenice’de yapılan mitingde binlerce vatandaş AK Parti Yenice Belediye Başkan Adayı Sertaş Karakaş’a destek vererek adeta gövde gösterisinde bulundu. Yürüyüş ile başlayan mitingde yoğun kalabalık 31 Mart pazar gününün de adeta göstergesi oldu.

“Benim işim sevgi için. Dostun evi gönüllerdir. Gönülleri yapmaya geldik.” diyen Karakaş, hizmet sevdasıyla geldiklerini belirtti.
Karakaş, “Öncelikle 62 yıllık belediye tarihinde görev yapan belediye başkanlarımıza, meclis üyelerimize ve belediye personelimize teşekkür ediyorum. Aramızdan ayrılanlara rahmet, yaşayanlara uzun ömürler diliyorum. Yenice’de huzurla yaşayacağız. Esnafımız, halkımız yüzleri gülecek. Geliyoruz sevmeye, geliyoruz saymaya, geliyoruz hizmet sevdasıyla, geliyoruz yatırımlarla, geliyoruz projelerle. Çünkü sevdamız Yenicemiz. Çocuklarımızın abisi, gençlerin arkadaşı, abilerimin, ablalarımın kardeşi, büyüklerimin evladı olmaya geldim” dedi.

Hizmet için Yenice’de olduklarını aktaran Karakaş, “Yenice’de doğalgaz sorununu biz çözeriz diye geldim. Ben ‘bir yıl içerisinde evlerimizde doğalgaz yanacak.’ diye geldim. Her hanemize 20 bin lira, 50 bin lira arasında tasarruf yaptırmak için geldim. Yenice’de bir iş adamı olarak işsizliği ben çözerim. Yenice artık göç veren değil, göç alan bir ilçe olacak. Yenice, Türkiye’nin sayılı ilçeleri arasında olacak. Biz inandık, başaracağız. Devletimiz ile hükümetimiz ile de belediyeyi bütünleştireceğiz. Bu sayede ilçemizde yapılmak istenen yatırımlar konusunda huzurevi, kreş, olimpik havuz, öğretmen evi, millet bahçesi, spor kompleksi daha niceleri bu yatırımların ülkemize getirilmesinde belediyecilik olarak hükümetimizle devamlı temasta olacağız. Üçüncü ‘TOKİ’nin söz aldık’ dedik. Üçüncü TOKİ’yi biz Yenice’de yapacağız.

Dördü de beşi de yapacağız. Bugün Özal Mahallemizde hükümetimizin başlatmış olduğu projeyle doğalgazımız yandı bir kısım. Onu tüm mahallelerimize bir yıl içerisinde söz veriyorum getireceğiz. Ben ve ekibimiz inandık. Sen inanıyor musun Yenice’m? Biz hizmet için buradayız Yenice’m. Bize sizlere emanet, yeni dene bize emanet” diye konuştu.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir