Elif KÖSE ; “Safranbolu’yu Yönetmek Çocuk Oyuncağı Değil”

Genel Safranbolu
Paylaş ;

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Mimar Elif KÖSE zehir zemberek sözlerle hakkındaki iddialara ve ithamlara cevap verdi.

Karabük Bülten Haber Sitesine ait sosyal medya hesabı Karabük Haberleri Grubunda İmtiyaz Sahibi Erkan BÖREKÇİ ‘ye konuk olan KÖSE yerel seçimlere ilişkin projeleri anlattı. 

KARABÜK HABERLERİ GRUBUMUZ İÇİN TIKLAYIN

Geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Halk Ekmeğin seçimden sonrada hizmet vermeye devam edeceğini açıkladı. 

Safranbolu ‘yu ziyareti sırasında Ak Parti Belediye Başkan Adayı Av. Ali BÜYÜKÖZDEMİR ‘in seçim propagandasına katılan ve desteğini aciklayan Adalet Bakanı Yılmaz TUNÇ’a sitemini ileten Elif KÖSE; 

Kendisi sadece AK Parti’nin mi bakanı, bizimde bakanımız , dün olanlar çok yanlış. Ak Parti Adayı kendini ifade edemiyor mu” dedi.

Moderatör Erkan BÖREKÇİ ‘nin ;

Ak Parti Adayı Av. Ali BÜYÜKÖZDEMİR’in proje tanıtım programında “Belediyenin CHP de olmasını içine sindiremediğini söylemelerin oldugunu hatırlattı  ve Siz insanın içine sindiremeyeceği ne işleminiz olabilir diye sordu. 

Başkan Elif KÖSE bu sözü söyleyen Mehmet CEYLAN’ı gördüğümde soracağım; Neyimizi gördüde sindiremeyecek. Ben Atatürk sevgisiyle ve dinine bağlı yetiştirilmiş bu memleketin bir evladıyım. Bu sözü HDP’ye Dem Partiye getireceklerse onları meclise sokan kendileri,HDP’li vekil meclis başkanlığı yaptı bunları nasıl içlerine sindire biliyorlar dedi.

Seçimin adil olmadığını kendisinin projelerini anlatırken yalnız olduğunu ama AK Parti adayının güc gösterisiyle seçim çalışmalarını yürüttüğünü ifade eden KÖSE vatandaştan bir 5 yıl için daha destek istedi.

CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir