AKAY: Umutların Yeşerdiği Nice Bayramlara

Karabük
Paylaş ;

CHP Karabük Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Cevdet Akay Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Milletvekili Akay yayımladığı mesajında, “Bayramlar paylaşmayı hatırladığımız, birlikte olmanın önemini idrak ettiğimiz, beraberliğimizin pekiştiği, ortak değerlerimizi anımsadığımız, huzuru ve mutluluğu yaşadığımız en özel günlerdir.

Bir yanda mübarek Ramazan Bayramı’nın sevincini yaşarken öte taraftan da iktidarın yarattığı ekonomik yıkım yüzünden acı dolu, zorlu günlerden geçmekteyiz. Vatandaşlarımız evlerine bayram şekeri dahi alamadığı; anne, babaların evlatlarına bayramlık alamadığı; ninelerin, dedelerin torunlarına harçlık veremediği bir dönemi yaşamaktayız.

Vatandaşlarınız 31 Mart’ta gereken dersi vererek, umutlarının diri olduğunu ve karalar bağlamış günlerden artık bıktıklarını iktidara gösterdi. Şu mübarek günlerde vatandaşlarımıza sözümüzdür: yeşeren umutları diri tutacak, 31 Mart’ta ülkemize gelen baharı bir sonraki seçimde zaferle taçlandıracak ülkemizi hak ettiği yere taşıyacağız.

Ramazan Bayramı vesilesiyle, yurt savunmasında canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, bedenlerini vatan savunmasında siper etmiş gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyor; sevginin, kardeşliğin ve birlikteliğin hâkim olduğu, sevdiklerinizle birlikte huzur ve mutluluk dolu nice güzel bayramlar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir