Açık Hava Sinema Geceleri 25 Mayıs’ta Başlıyor

Safranbolu
Paylaş ;

Safranbolu Belediyesi, yazın keyifli etkinliklerinden biri olan açık hava sinema gecelerini düzenlemek için hazırlıklarını tamamladı. Etkinlikler, 25 Mayıs ile 29 Mayıs tarihleri arasında 25. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali kapsamında Leyla Dizdar Kültür Merkezi bahçesinde yapılacak.

Açık hava sinema geceleri, yerel halkın ve şehre gelen ziyaretçilerin katılımıyla renklenecek. Leyla Dizdar Kültür Merkezi bahçesinde kurulacak olan sinema alanında, her gece farklı bir film gösterimi yapılacak. Geniş bir film seçkisiyle sunulan program, her yaş grubundan izleyiciye hitap edecek çeşitlilikte yapımları içerecek. Ailecek izlenebilecek animasyonlar, duygusal dramalar, heyecan dolu maceralar ve daha fazlası, seyircilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Açık hava sinema etkinlikleri, sadece film izlemekle kalmayacak, aynı zamanda sosyal bir platform da sunacak. Katılımcılar, tarihi ve kültürel bir mekânda film keyfi yapmanın yanı sıra, aileleri ve arkadaşlarıyla bir araya gelerek keyifli zaman geçirecekler.

Sinema gösterimlerinin yanı sıra, çeşitli yiyecek ve içecek alternatifleri de sunulacak, böylece izleyiciler film keyfini atıştırmalıklar eşliğinde yaşayabilecekler.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir