Çocukların Müdür Babası Yasin EREN, İl Müdür Yardımcısı Oldu.

Genel Karabük
Paylaş ;

7 yıla yakın bir zamandır Safranbolu Hasan Doğan Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünü yürüten ve bu süre zarfı içerisinde başarısı, dürüstlüğü, azmi ve devlet sevgisiyle örnek bir İdareci olan Yasin EREN Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı oldu.

Karabük ‘umuzun yetiştirdiği başarılı bürokrat Yasin EREN daha öncede Yücel Huzur Evi Kuruluş Müdürlüğü görevini başarıyla yürütmüştü.

EREN yeni görevi için Hasan Doğan Çocuk Evleri Sitesindeki görevinden ayrıldığını sosyal medyada hesabından yaptığı bir paylaşımla sevenlerine duyurdu. Yaptığı paylaşımda 

    “Yaklaşık 7 yıldır görev yaptığım Safranbolu Hasan Doğan Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğündeki görevimden Karabük Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı olarak atanmam nedeniyle ayrılmış bulunmaktayım.

     Görev yaptığım bu 7 yıllık süre içerisinde her kademedeki mesai arkadaşımla birlikte büyük özveri ile kuruluşumuza emanet edilen gençleri yetiştirmek , hayata hazirlama sürecinde azim ve gayretle çalıştık.

       Bizlere bu kutsal görevde desteğini esirgemeyen başta devlet büyüklerimiz olmak üzere tüm paydaslarimiza ve kadirşinas Safranbolu Halkına teşekkürlerimi  arz ediyorum.” dedi. 

        Hasan Doğan Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü ekibinin bir parçası olduğum için şanslı ve gururluyu olduğunun altını çizen Yasin EREN “Baştacı genclerimden ve mesai arkadaşlarımdan Allah razı olsun,her şey gönüllerince olsun. diyerek Hasan Doğan Çocuk Evleri Sitesi’nde ki görevinden ayrıldı.

Karabük ‘ün Üçbaş köyünden olan Eren evli ve 2 çocuk babasıdır ve halen Safranbolu ‘da ikamet etmektedir.

Karabük ‘ümüzün öz evladı, başarılı bürokratı Yasin EREN ‘e yapacağı her çalışmasında Karabük Bülten olarak elimizi taşın altına koyacağımızı ve kendisine her zaman destek olacağımızı ayrıca belirtmek istiyoruz ve 

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcılığı görevinde başarılar diliyoruz. Kendisine, ailesine ve Milletimize hayırlı olsun.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir