Nazlıaka’dan Köse’ye Tebrik Ziyareti

Safranbolu
Paylaş ;

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri’nde ikinci kez Safranbolu Belediye Başkanı seçilen Mimar Elif Köse’yi makamında ziyaret etti. Nazlıaka, seçim zaferini kutlamak ve Köse’ye desteklerini iletmek amacıyla Safranbolu’ya geldi.

Ziyaret sırasında Nazlıaka CHP Karabük İl Başkanı Vedat Yaşar eşlik ederken Nazlıaka, Safranbolu’nun geleceği ve belediyenin projeleri üzerine Köse ile görüş alışverişinde bulundu. Nazlıaka, Kadın Kolları olarak Köse’nin başarılı yönetimini takdir ettiklerini ve kadınların yerel yönetimlerdeki güçlenmesini desteklediklerini belirtti. Ayrıca, Safranbolu’nun tarihi ve kültürel zenginliklerini koruma ve tanıtma konusundaki çabalarından dolayı Köse’yi tebrik etti.

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Nazlıaka’ya teşekkür etti ve Safranbolu için gerçekleştirmeyi planladığı projeler hakkında bilgi verdi. Nazlıaka’nın ziyareti, kadınların yerel yönetimlerdeki rolünün ve başarılarının vurgulandığı bir atmosferde geçti.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir