Yurttaş Kürsüsü; “Karabük Düşünüyor.”

Genel Yazarlar
Paylaş ;

Karabük Türkiye’nin İlk endüstri kenti ve Cumhuriyet Kenti olmakla övündüğümüz kent olmasına rağmen, 1970’lerde – 1980’lerde Ülkenin İsviçresi gibi görülen, modern hafızası olan kent, gerekli bilgi donanım ve deneyim birikimleri geçmiş hafızasında barındırmasına rağmen, artık gelişen kentler arasında bir türlü yerini alamadı ve umutlarını tüketmeye başladı.

Üreten işci kenti iken emekli kenti ve üreten kentten tüketen kent haline gelen ve artık bir çok yetersizliklerin hakim olduğu kentimizin durumunu masaya yatıracağız ve grubumuzda canlı yayınlara başlayacağız. Yaşadığımız kente fayda sağlamak adına yapacağımız bu yayınlarda geçmiş Karabük modern yaşantısına tanıklık edebilecek, Karabük sevdalılarını canlı yayında konuk olarak alacağız.

Bu duyurumuzu görerek bizlerle iletişim kurmaları halinde kendilerine geri dönülecek ve program daha faydalı hale gelmesi için gayret edilecektir. Gazeteciliğimiz yurttaşları ve yurttaşların hak ve menfaatlerini öne çıkaran bir gazetecilik anlayışını önde tutmaktadır. Karabük’ün dününü hatırlayarak yarınlarını daha fazla kaybetmemesi adına sesimizi duyurmak için yapılacak ve uzun sürecek bu program serilerinde bizlerle olur ve bize destek verirlerse bizleri memnun ederler.

Şimdiden verecekleri destek için teşekkür ediyor ilgilerini bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Karabük Bülten Ekibi İletişim No: 0 530 633 78 00

NOT: Canlı Yayın 1 Mart 2022 Salı Günü Akşam Saat 20.00’de yapılacaktır

Canlı yayın Platformu:

https://www.facebook.com/groups/403039347149149

Konu 1 – “Karabük’te Sosyal Yaşam”

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir