Başkan Vergili’den Millet Lokantası Projesi

Karabük
Paylaş ;

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili yeni dönem projelerini açıklamaya devam ediyor. Başkan Vergili 8. önemli proje olarak Millet Lokantası projesini 4. dönem projesi olarak açıkladı.

Başkan Vergili yaptığı açıklamada; “Yaklaşık 200 kişi kapasiteli ve günde en az bin kişiye yemek verilebilecek Millet Lokantası Projesi, Karabük Merkezdeki Eski Balık Pazarı olarak bilinen otobüs duraklarının olduğu yerde Çay Yolu Parkı Projesinin içerisinde yapılacaktır. Üç kap yemek, su ve ekmek ücreti 50 TL olarak belirlenmiştir.

Enflasyon oranının yüksek olduğu günümüzde vatandaşlarımıza günlük hayatı kolaylaştırmak istiyoruz ve bu minvalde projeler geliştiriyoruz. Yani halktan aldığımızı yine halka geri veriyoruz. Bu amaçla dar gelirli vatandaşlarımıza yardımcı olmak için Millet Lokantasını açacağız.

İşçi, emekli, memur, öğrenci tüm vatandaşlarımız Millet Lokantamızda hijyenik bir ortamda belediyemiz tarafından hazırlanan ucuz ancak kaliteli yemeklerimizden tadabilecekler” dedi.

Başkan Vergili ayrıca 15 Şubat tarihinde yeni dönem projelerinin tamamının Proje Lansman toplantısıyla açıklanacağını belirtti.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir