KÖSE’nin Orman İşletme Müdürlüğü Ziyareti

Safranbolu
Paylaş ;

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Mimar Elif Köse Safranbolu Orman İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Safranbolu Orman İşletme Müdürü Sema Altunay’ı makamında ziyaret eden Başkan Köse ardından İşletme Müdürlüğü’nde yer alan birimlerini gezerek personellere iyi çalışmalar diledi.

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Mimar Elif Köse beraberinde CHP İlçe Başkanı Bahtiyar Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Bakkal ve parti yöneticileri ile birlikte Safranbolu Orman İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Safranbolu Orman İşletme Müdürü Sema Altunay ve müdürlük yöneticileri tarafından karşılanan Başkan Adayı Köse ve beraberindeki heyet bir süre Altunay’ın makamında sohbet etti. Görüşmede Safranbolu’nun orman ürünleri, çeşitliliği, geliştirilen projeler konusundan görüş alış verişinde bulunuldu. Görüşmenin ardından CHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Elif Köse Safranbolu Orman İşletme Müdürü Sema Altunay ve müdürlük yöneticilerine misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederek makamdan ayrıldı.

Daha sonra Safranbolu Orman İşletme Müdürlüğü birimlerini tek tek ziyaret eden Başkan adayı Köse personellere iyi çalışmalar diledi. Ziyaretler hatıra fotoğrafı çekimleri ile sona erdi.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir