Haberimiz Sonrası Hayırsever Firma, Engelli Ömer’i Hayata Bağlıyor

Genel Karabük
Paylaş ;

Karabük Bülten halkının yanında olmaya devam ediyor. Geniş bir takipçi kitlesine sahip olan ve her geçen gün artan tıklanma sayısıyla bölgenin en çok okunan haber siteleri arasına ismini yazdıran Karabük Bülten bu seferde engelli bir vatandaşın yüzünü güldürdü.

22 Şubat 2024 tarihinde “Engelli Ömer Eve Hapsoldu” başlığıyla yayınladığımız haberde Karabük Köyü Mahallesi’nde oturan Ömer isminde engelli bir gencimizin asansörün bozulmasi nedeniyle 8 aydır evde hapsolduğunu  ve evden çıkmadığını belirtmiştik. Asansörü yaptırmaya gücü yetmediği için eve mahkum olan oğlunun haline kahrolan babanın sesini Belediye Başkan Adayı duydu. 

ENGELLİ ÖMER EVE HAPSOLDU HABERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

Haber merkezimizi takip eden Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı İsmail ÖZER engelli Ömer’in haberine kayıtsız kalmadı. Karabük’te faaliyet gösteren Dessman Asansör firmasına haberimizi gönderen Özer firma sahibinden konuyla ilgilenmesini rica etti. Bunun üzerine  haber merkezimizle iletişime geçen Dessmann Asansör yetkilileri engelli vatandaşın adres ve iletişim bilgilerini isteyerek asansörü  ücretsiz tamir edeceklerini ifade etti. Bu güzel haberi sonrası ailenin izni ile iletişim bilgilerini gönderdiğimiz Dessman Asansör firması aynı gün Karabük Köyü’nde ki adrese giderek ne yapılması gerektiğiyle ilgili bir inceleme yaptı. 

Asansörü  ücretsiz tamir ederek engelli Ömer kardeşimizin 8 ay sonra sokağa çıkmasını sağlayacak olan ve buna vesile olan başta Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı İsmail ÖZER ve Dessman Asansör’e mağdur ailemiz adına teşekkür ediyoruz.

BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir