Başkan VERGİLİ’den Ovacık’a Müjdeler

Ovacık
Paylaş ;

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili Ovacık ilçesinde temel atma programına katıldı.

Başkan Vergili temel atma töreninde yaptığı konuşmasında; “Buradan öncelikle Cem Şahin Bey’e selam yolluyorum. Cem Şahin Bey Karabük’te söze her zaman Karabük bir köy diyerek başlıyor. İlk önce gel Ovacık’ı gör sonra Karabük nasıl bir yer Ovacık nasıl bir yer gel karar ver. Siz hep birlikte Ovacık’ı köy yaptınız. Ovacık’ta 1000 tane öğrenci gelecekti, bölge hapishanesi yapılacaktı Nerede?
6 tane bina yakan, samanlık yakan, araba yakan arkadaşımız şuan nerede? Soyadı Şahin olmasaydı göreve geri dönebilir miydi? Orhan Şahin denilen arkadaşımız bakalım bu bekçilik görevini ne kadar yapabilecektir.

Tek yanlışımız şu Şahin soy isimli kişileri bu memlekette belediye başkanı, il genel meclisi üyesi, yapıp, yetki vermeniz.
Şimdi gelelim Sosyal Hizmetler Müdürü Sinan Korkmaz’a bu arkadaşımız kendini kabadayı sanıyor. Aday ile birlikte kapı kapı, ev ev geziyor. Buradan suç duyurusunda bulunuyoruz. Valilik, Emniyet Müdürlüğü burada Devlet memuru belediye başkan adayı ile birlikte kapı kapı, ev ev gezemez. Dilekçesini de bizzat elimle vereceğim.

Bu ufak bir temel ama büyük bir hamledir. Eğer biz burada seçimi kazanırsak, biraz önce başkan adayımızın istemiş olduğu söz yerine gelecek. Mezarlıklar baştan düzenlenecek. Sosyal yaşam merkezinizi yapalım. Yollarınızın bakımını da Karabük Belediyesi olarak biz yapalım. Ayrıca her gün size Karabük’ün halk ekmeğinden yollayacağız. 3.75 TL’den. Ovacık Karabük’ün bir parçası olacak. Otobüs derseniz size her gün sabah öğlen akşam otobüste kaldırırız. Biz sizden Ovacık’ı bize emanet etmenizi istiyoruz. Ovacık’ı bize emanet edin hizmet nasıl geliyor görün.
Belediye Başkanlığına bir tane arkadaşımız seçildi. Soy ismi Şahin olmadığı için destek olunmadı. İlk fırsatta da Şahin soy isimli bir belediye başkan adayı buraya koydular. Herkese eşit hizmet edilecek. Bu memleketin nimetlerinden sadece Şahin soy ismi faydalanmayacak” dedi.

Temel atma programına Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyeleri Şuayip Ak ve Özmen Alp Giray ile Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu katıldı.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir